קמתי התרחצתי התלבשתי נוצץ

תמיד תהיתי איך נראה יומן שמנהל ערס מתבגר. אבל ערסים מתבגרים לא מנהלים יומנים, אז כתבתי אחד בעצמי

 יומני היקר

יום ראשון, 21/4/2013 

יומני היקר, מה המצב.

רציתי להגיד שאני חולם להיות שחקן כדורגל. ואז יהיו לי ים בנות שירצו אותי רק בשביל הכסף שלי, ויכניסו אותי למועדונים ישר בהתחלה של הלילה ולא רק בארבע בבוקר כשנשארו רק הצ'חלות. ובטח גם יבואו מערוץ הספורט אלי הביתה לעשות כתבה. ואז אני אקח אותם לשכונה שגדלתי בה ואני אגיד להם אתם רואים, זאת השכונה שגדלתי בה, ואיך שנלך ברחוב פתאום יקפוץ עלינו רומנו, זה מהמכולת, ויספר לאלה מערוץ הספורט איך עוד בתור ילד היה נותן לי סוכריות בחינם כי הוא ידע שיום אחד אני יהיה כדורגלן מפורסם, למרות שזה לא נכון, כי פעם הזבל הזה דפק לי מכות עם לימבו בראש כי הוא קלט אותי מרים לו מגנום שקדים מהמקרר.

או שאני אקח אותם לבית של סבתא לאכול, כדי שבאמצע הכתבה אני יוכל להרים את הראש מהצלחת של הממולאים ולהגיד אין על הממולאים של סבתא. בטוח הם יהיו מבסוטים. הם תמיד מראים קטעים כאלה.

יום שני, 22/4/2013

יומני היקר, מה קורה, הכל זהב?

היום בשיעור אזרחות למדנו על העלייה של הרוסים. זה היה לפני שנולדתי אבל לא בהרבה. אלינה שיושבת מאחורי סיפרה שלהורים שלה היה קשה פה בהתחלה, ושעד היום עדיין אנשים צוחקים עליהם בגלל הטרנינג, והסבתא, וזה שבחנויות שלהם יש ריח של רוסים. אני ישר אמרתי לה שאין מה לעשות. גם סבא שלי סיפר לי איך פעם כשהוא בא לישראל, אז אלה שכבר היו פה כל הזמן הציקו לו וצחקו עליו. אפילו שבחוץ לארץ הוא היה בנאדם גדול ואפילו המלך שמה הכיר אותו. הוא גם אמר שככה זה, שכל פעם עושים את זה למי שבא אחרון למדינה, ולא צריך להתבכיין. ואז פתאום שלומי שיש לו את הקורקינט על מנוע קם והתחיל לעשות חיקויים של רוסים. אמרתי לו שלומי, אתה אח על מלא, פרמת אותי מצחוק.

בדרך הביתה קיבלתי הודעה מקובי והתחלנו להתכתב על הקרשים של המדורה. קובי כל הזמן כותב הודעות בוואטסאפ עם פסיקים ונקודות. איזה הומו.

יום שלישי, 23/4/2013

יומני היקר, מה עניינים.

עוד ארבעה ימים לג בעומר ונראה לי שהולך להיות לפנים. קובי התקשר אלי מקודם ואמר לי שלבעלה של אחותו יש טנדר מהעבודה והוא מוכן לעזור לנו לסחוב את הקרשים. ישר אמרתי לו קובי, יא מלשין, אל תדליק אותי סתם,  אבל אז קובי אמר שזה בדוק, וגם נשבע באבא, אז ישר האמנתי לו, כי כשנשבעים באבא זה כמו באימא, אבל יותר חזק.

יום רביעי, 24/4/2013

יומני היקר, אל תשאל איזה חומוס יצאתי.

היום שאלתי את קורל מהכיתה שלי אם היא רוצה לבוא למדורה שלנו, והיא צחקה עלי. רסמי נעלבתי רצח. שאלתי אותה מה מצחיק את אימא שלה, והיא אמרה שאחותה הסבירה לה שלא כדאי לה לצאת עם בנים שיש להם פייסבוק בעברית, כי זה אומר שהם עמות. בת של זונה האחותה הזאת. מאז שהוציאה את הרישיון של הטכנאות ציפורניים היא חושבת שהיא מינימום חברה של אייל גולן.

לא נורא, כשאני יהיה כדורגלן מפורסם עם קראט וחצי על כל אוזן אני יעבור עם הקבריולט שלי ליד המספרה איפה שהיא עובדת, שיצאו לה העיניים. איזה פדיחה הקטע עם קורל. ואני עוד רציתי להזמין אותה לנסוע איתי בשבועות לטבריה.

יום שישי, 26/4/2013

יומני היקר, שומע?

במדורה של שימי בן דודה שלי הביאו בשנה שעברה יין, ושימי אומר שזה היה קלאסה. אני מה אכפת לי בכלל מה יהיה לשתות, מצידי שיהיה שם רק את המיצפז אשכוליות הזה שתמיד שותים באזכרות.

אני חושב שקיבלתי כאפה רציני מקורל, כי אני כל הזמן חושב עליה.

יום שבת, 27/4/2013

יומני היקר, היום זה לג בעומר. אני ידבר איתך מחר.

יום שני, 29/4/2013

טוב יומני, אתה לא מבין איזה לפנים היה לג בעומר, חבל לך על האף. בערך חצי שעה אחרי ההתחלה פתאום אני רואה את קורל החיים שלי הזאת באה עם שתי חברות, אחת זאת מלי שאח שלה משחק בלם בעירוני רישון, והשנייה מיטל שעובדת לפעמים בסודוך. פתאום היא באה אלי. שאלה אותי אם יש לי תפחדמה אחד ספייר בשבילה לשים במדורה, כי היא שכחה להביא מהבית. אמרתי לה שבטח.  רסמי?  אפילו הייתי נותן לה את שלי ואוכל במקום זה גחל אם היה צריך.

הקיצר, מפה לשם, כמעט כל הלילה היינו ביחד, אפילו שמלי הדבק הזאת כל הזמן ישבה לנו על הווריד. אחר כך בשתיים בלילה ליוויתי אותה הביתה, וכל הזמן פחדתי שהיא תרצה להתחרמן מתחת לבית שלה, ואני תהיה לי איזה פדיחה בתחתונים. בסוף היא לא רצתה. אבל היא עוד תרצה. כי בשבועות אנחנו נוסעים ביחד לטבריההההה!!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s